National team Bulgaria

понеделник, 2 май 2011 г.

Завръщане

Страхотен спектакъл направиха девойките на България и Кипър до 19 години, съобщи за Livesport.bg един от членовете на българската делегация Лъчезар Паланков.

Двата отбора изиграха страхотно зрелище и завършиха наравно 4:4 в приятелски мач, който се изигра в Никозия. Късметът започна да работи добре за домакините. Още в 13-ата минута нашите момичета направиха грешка в защитата и кипърките откриха резултата. Късметът за българките обаче се усмихна в 24-та минута, когато Николета Бойчева направи пробив и изравни.

В 73-ата минута Николета Бойчева намали на 3:4 и реализира второто си попадение в този двубой. Малко по-късно Велислава Димитрова оформи крайният резултат. В края на мача след добро извеждащо подаване тя направи страхотен пропуск, с който можеше да донесе победата.